Vyhľadávanie

Máme nového majstra KHL!

Máme nového majstra KHL!Ku legendám z čias minulých, ako boli Hbk Bombardér, HC Tasso, Bistro pod lipou, Hbc Podzávoz aj Khk Suché dresy či päťnásobným šampiónom z Okružnej, pribudol nový tím! Dream team!

Cesta za absolútnym víťazstvom nebola vôbec ľahká, ale každé jedno víťazstvo bolo zaslúžené.

Najnapínavejšiu sériu sezóny 2013/2014 musel rozhodnúť až piaty, rozhodujúci zápas finále medzi Khk Suché dresy a Dream team-om! „Sucháči“ dokázali viesť na zápasy už 1:0 aj 2:1, no posledný, víťazný krok sa im nepodarilo urobiť. Novopečený majster KHL – Dream team – vyhral dvakrát nájazdy a v treťom víťaznom zápase dominoval v efektivite a premieňaní šancí.

Čierny kôň tejto série bol Aďo Holešinský. Vďaka svojej neúnavnej snahe o gól a šikovným kľučkám, zamotával hlavu obrancov aj brankára súpera. Strieľal rozhodujúce góly v nájazdoch a v poslednom zápase dal zo šiestich gólov štyri. V ňom si výborne rozumel s Vladom Najdekom, ktorý mu prihrával hneď na tri kúsky (!)

Dá sa povedať, že si Aďo vymenil úlohu s Mirom Mikom. Ten zase prestrieľal Dream team do finále KHL cez Panterov zo Skalitého. Vo finále už nemal toľko príležitostí aj keď si do štatistík pripísal niekoľko dôležitých bodov. Dream teamu vyšla hra na dve formácie. Pred rozhodujúcim víkendom sa chalani zomkli a stavili na jednu kartu. Točili dve vyrovnané päťky, z ktorých sa chvíľu darilo jednej a chvíľu zase druhej.

Novopečeným majstrom KHL želáme veľa hokejbalových aj osobných úspechov!!

 

Výsledok, Nedeľa, 13. 7. 2014

Dream team – Khk Suché dresy 6:3 (2:1, 3:1, 1:1), Aďo Holešinský (Vlado Najdek), Aďo Holešinský (Vlado Najdek, Dano Jašurek), Matej Čuboň (Vlado Najdek), Aďo Holešinský (Miro Krišica, Mišo Najdek), Aďo Holešinský (Vlado Najdek), Matej Čuboň (Ľudo Hajduk, Vlado Najdek) – Ľubo Špilko (Maťo Samek, Robo Drábik), Maťo Samek (Robo Drábik), Tomáš Urbaník (Maťo Samek). 27/18. Dano Jašurek (83,33 %) – Lukáš Smolka (77,77 %). Hráči zápasu: Vlado Najdek – Maťo Samek. Stav série 3:2.

Individuálne ocenenia Kysuckej hokejbalovej ligy 2013/2014

Základná časť

Najlepší strelec: Róbert Drábik (KHK Suché dresy)

Najlepšie prihrávajúci hráč: Róbert Drábik (KHK Suché dresy)

Najproduktívnejší hráč: Róbert Drábik (Khk Suché dresy)

Najlepší obranca: Vlado Najdek (Dream team)

Najlepší brankár: Dano Jašurek (Dream team)

 

Play-off 2013/2014

Najužitočnejší hráč: Aďo Holešinský (Dream team).

 

Kysucká hokejbalová únia

Lenka Mikovčáková


Vytvorené: 13.07.2014 | Čitateľov: 2710