Vyhľadávanie

Hviezdy žiarili

Hviezdy žiariliKysucká hokejbalová únia usporiadala uplynulý víkend dva exhibičné zápasy. Hlavní aktéri boli hráči oboch líg, ktorí sa našli na zozname svojich kapitánov. Tí mali za úlohou poskladať najlepšie tímy. Či sa im to podarilo, uznajte sami. Gólov padlo neúrekom a zábava bola od začiatku až do konca. Netradičnú nedeľu chce únia organizovať každoročne.

Grochal tím – Krkoška tím 6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

 Mladé nádeje sa dnes postarali o zaujímavý „predkrm“. Posledný zápas sezóny bol pre nich lahôdkou. Každý z nich chcel dokázať, že do tímu svojho kapitána patrí. Hralo sa o každý centimeter ihriska. Individuálne zaujal víťaz súťaže zručnosti Anton Smreček. Zo svojich nájazdov premenil všetky. Aj preto si vyslúžil cenu za najužitočnejšieho hráča zápasu. V závere si chcel zahrať každý, a tak sa do útoku pustili všetci. Doslova. Zábava až do konca. Aj preto sa to volá hra. Vidíme sa v septembri chalani!

Nájazdy: Anton Smreček.

Grochal tím: J. Grochal – Hajduk, Stenchlák, Ľ. Gerat, T. Firek, Bobek, Koleňák, Trúchly, Cisárik, Krištofík, Miko, Papík, Slovjak, Kupka

Krkoška tím: Nevedel – Krkoška, Podolák, P. Firek, Housa, Smreček, Jurišta, Jašurek, Blažek, Mariak, Šeliga, Ďurkáč, Vaňovec, Zajac.

 

Rucek tím – Drábik tím 13:11 (2:3, 2:5, 6:2 – 3:1)

Tomáš Rucek a Róbert Drábik sa zapíšu ako prví kapitáni KHL, ktorí zložili svoj tím pre All star zápas. V preklade „všetky hviezdy“, si to na ihrisku užívali. Ich kreativita nemala hraníc. Jeden by povedal, že na „blbosti“ to ich je. Počas tohto zápasu bolo dovolené takmer všetko. Na ihrisku to vyzeralo ako na nebi  a tak nebudeme nikomu pripisovať zásluhy či plusové body za góly a asistencie. Každý sa svojím pričinením podieľal na peknom hokejbalovom predstavení. Technické kúsky a nápadité akcie zaujali divákov aj hlavných protagonistov hry. Kráľa strelcov ukoristil Juraj Mundier. Najužitočnejším hráčom bol vyhlásený hlavný rozhodca zápasu Dušan Nezbeda, čo bol zlatý klinec „uleteného“ popoludnia. Zostavy našich top hráčov si môžete prečítať nižšie..

Nájazdy: Juraj Mundier.

Rucek tím: Bodor, Nevedel – T. Rucek, Šurik, Boháč, R. Smolka, J. Rucek, Kubica, Hluší, Heglas, Firek, Fonš, Urbaník, V. Chromčák, M. Jakubec

Drábik tím: Grochal, L. Smolka – Izák, S. Drábik, Ujházi, Z. Mravec, Staškovan, Plaštiak, Mundier, R. Drábik, Franek, Samek.

 (URB)


Vytvorené: 18.06.2012 | Autor: Tomas | Čitateľov: 3170

Fotogaléria

Kysucká hokejbalová liga