Vyhľadávanie

Ďalej ide Krásno!

Ďalej ide Krásno!Dream team umrel na krásu! Nevyužil šance. Krásno v rozpätí 72 sekúnd otočilo stav stretnutia.

Výsledok

Krásno Sparrows - Dream team 3:2 (3:1, 0:1, 0:0), Dušan Kanis (Tomáš Podolák), Michal Jakubec (Tomáš Čimbora), Tomáš Podolák (Dušan Kanis) – Marek Heglas (Peter Čarnecký), Marek Heglas (Ľudovít Hajduk). Stav série 2:1.

Zápas ako lusk! Diváci videli veľa pekných akcií na oboch stranách. Len vďaka zákrokom oboch brankárov skóre nestúpalo vyššie. To síce otvoril v úvode stretnutia Heglas a potom pridal ešte jeden. Nestačilo to. Zvrat nastal už v prvej tretine. V športe je možné všetko. Tri góly za 72 sekúnd tiež. Strelci z Krásna nám to predviedli, keď Ich „chvíľka“ napokon rozhodla zápas. Kanis, M. Jakubec a Podolák rozjasali svojich spoluhráčov a fanúšikov. Na šance by vyhral Dream team. Mal ich omnoho viac. Dokonca aj presilových hier ako maku. Pravidlá sú jasné. Kto dá viac gólov, berie všetko. Dnes to bolo Krásno a postupuje do semifinále. Sláva víťazom a česť porazeným. Za predvedenú hru, za výborný výkon.

Strely: 30/36

Brankári: - Tomáš Nevedel (94,44 %) - Daniel Jašurek (90 %)

Hráči zápasu: Dušan Kanis (Krásno) – Marek Heglas (Dream team)

Krásno: Nevedel – Magát ©, Krkoška, Pagáč, Podolák, Čimbora, Balák, Kanis, Ševčík, Kordek, Fojtík, M. Jakubec, Ľ. Jakubec, J. Jakubec, Kasaj.

Dream team: Jašurek – V. Najdek ©, M. Najdek, Krišica, Gončár, Tlelka, Časnocha, Hajduk, Čarnecký, Heglas, Bazger.


Vytvorené: 17.06.2012 | Autor: Tomas | Čitateľov: 2827

Fotogaléria

Kysucká hokejbalová liga