Vyhľadávanie

Výsledky 3. kola KHL

Výsledky 3. kola KHLTretie kolo Kysuckej hokejbalovej ligy prinieslo tieto výsledky.

HBC Podzávoz – KHK Suché dresy 6:5
(3:0, 2:2, 1:3),
Body : Michal Palarec (Lukáš Herman), Michal Palarec (Lukáš Herman), Michal Palarec (Lukáš Herman), Tomáš Urbaník (Anton Buška), Ivan Jaroš (Tomáš Urbaník), Martin Mravec (Tomáš Urbaník) – Lukáš Bajan (Matej Časnocha), Stanislav Drábik, Peter Papík (Pavol Izák), Peter Papík, Rado Kandrik (Matej Časnocha).
Strely : 45/48.
Hráči zápasu: Michal Palarec (Ú) – Peter Papík (O).

V úvode stretnutia mali viac z hry hráči Podzávozu. Niektoré šance ostali nepremenené, dokiaľ sa čistým hatt-trikom neuviedol Michal Palarec. Nenápadným spôsobom využil spoluprácu s Lukášom Hermanom a zabezpečil pre svoj tím pohodlné vedenie. Suché dresy dokázali kontrovať v ďalšom priebehu hry, keď svoj tím podporil najmä Peter Papík. Zo zadných radov prekonal Tomáša Jopeka hneď dva krát. Na to sa Suché dresy prebudili a dobiedzali stále viac. Napokon však náskok súpera nedotiahli a vo svojom prvom stretnutí tak zaknihovali prvú prehru. Za zmienku stojí fakt, že proti sebe nastúpili bratia Jopekovci. Mladší Tomáš sa tešil z výhry svojho mužstva.


Caribic Okružná – HBK Skalité 10:1 (2:0, 6:0, 2:1),
Body: Stanislav Chromčák (Tomáš Kubica), Marek Heglas (Jozef Rucek), Jozef Rucek (Marek Heglas), Marek Heglas, Vladimír Chromčák (Jozef Rucek), Jozef Rucek (Vladimír Chromčák, Alexander Stančík), Martin Plaštiak, Jozef Rucek (Marek Heglas), Vladimír Chromčák (Marek Heglas, Jozef Rucek), Jozef Rucek (Marek Heglas). - Fírek
Strely : 62/27.
Hráči zápasu: Jozef Rucek (Ú) – Ľubomír Gerát (Ú).

Zápas vo veľkom štýle odohrali Marek Heglas a Jozef Rucek. Druhý menovaný sa aj právom stal hráčom zápasu, keď dokázal nazbierať sedem bodov za štyri góly a tri asistencie. Marek Heglas zaostal len o bod, keď dva góly dal a na štyri prihral. Caribic si chcel napraviť chuť po neúspešnom vstupe do sezóny, kedy podľahol Krásnu. Niekoľko násobný majster Kysuckej hokejbalovej ligy naplno prerazil obranný val Skalitého v druhej tretine. Šesť gólov do siete Grochala rozhodlo zápas. Marekovi Bodorovi prekazil radosť z čistého konta Peter Fírek v posledných minútach hry.


Dream team – Krásno Sparrows 2:2 (2:2, ....) – stretnutie sa nedohralo.


Hráčom kola sa vďaka nevídanej produktivite stal Jozef Rucek z Caribic Okružná. Siedmimi bodmi zariadil väčšinu gólov svojho mužstva.

Tabuľka po 3. kole

1. Krásno            2  2  0  0  0 11:7     6
2. Podzávoz        2  2  0  0  0   8:6     6
3. Caribic            2  1  0  0  1 14:6     3
4. Dream team  2  1  0  0  1   6:4     3
5. Skalité             3  1  0  0  2 10:18  3
6. Suché dresy  1   0  0  0  1   5:6    0
7. Bistro              2   0  0  0  2   4:11  0
Vytvorené: 17.10.2011 | Autor: fki | Čitateľov: 3041