V nedeľu 5.6.2011 boli na programe ďalšie tri dohrávky seniorskej Kysuckej hokejbalovej ligy.
Výsledky KHL : nedeľa 5.6.2011

Krásno Sparrows - Bistro pod Lipou
5:0 kont.

Krásno vyhralo kontumačným výsledkom 5:0 nakoľko Bistro bolo už v sobotu vylúčené zo súťaže.

Caribic Okružná - Hbk Raková 4:3 (1:1, 0:0, 3:2)
Body : Ujházi (Kubica), Kubica (Ujházi, Mundier), S. Chromčák (Rucek), Mundier (Kubica) - Kyzek (Gončár), Bobek, Jašurek (Kyzek)

Zostavy mužstiev :

Caribic Okružná : V. Chromčák - Rucek, S. Chromčák, Ujházi, Mundier, Kubica, Z. Mravec, Plaštiak

Hbk Raková : Oškrobaný - Jánošík, Bazger, Bobek, Révay, Časnocha, Jašurek, Novotný, Kyzek, Kurej, Gončár

Pomer striel - 46:45

Ten kto pred zápasom tipoval, že Caribic si ľahko poradí s Rakovou sa mýlil. Už od úvodných minút diváci sledovali pomerne vyrovnanú partiu s množstvom šancí na oboch stranách. V šiestej minúte úvodnej časti hry sa presadil hráč Rakovej Kyzek a Raková viedla. Caribic sa dlhšiu dobu nedokázal presadiť aj napriek viacerým sľubným príležitostiam. Raková pomerne umnou hrou s veľmi dobrými gólmanskými zákrokmi držala tento stav až do predposlednej minúty prvej tretiny, kedy Caribic vyrovnal na 1:1. Týmto skóre sa skončila prvá časť hry. Aj tá druhá priniesla veľa šancí na oboch stranách, ale skóre sa v tejto časti hry nemenilo. Favorit sa gólovo prebral až v poslednej tretine, keď najskôr skóroval Kubica a neskôr aj Chromčák. Za stavu 3:1 pre Caribic, ale Raková opäť zahrozila a Bobek znížil na rozdiel jediného gólu. V desiatej minúte Caribic opäť viedol rozdielom dvoch gólov, keď gól vsietil Mundier. Hráči Rakovej ale stále cítili svoju šancu a v poslednej minúte znížil Jašurek opäť na rozdiel jediného gólu. Mužstvo Rakovej odvolalo v zostávajúcich sekundách gólmana, no táto "power play" gól nepriniesla a Caribic ubránil najtesnejšie víťazstvo v pomere 4:3.

Hbc Podzávoz - KHK Suché dresy 3:8 (0:2, 2:2, 1:4)
Body : Mart. Mravec (Dirgas), Jaroš (Firek), Firek (Jaroš) - R. Drábik (Holešinský), R. Drábik (Šmelka, Holešinský), Izák, Holešinský (Šmelka), Fonš (Kándrik), Papík (R. Drábik), Fonš (Petrák), Holešinský (R. Drábik)

Hbc Podzávoz :
Marián Mravec - Mart. Mravec, Baculák, Homola, Poláček, Dirgas, Kučák, Jaroš, Urbaník, Fírek, Buška, Chovančík

KHK Suché dresy : Jurga - Izák, Papík, Kándrik, S. Drábik, Šmelka, R. Drábik, Holešinský, Fonš, Lipták, Petrák, Časnocha

Pomer striel - 19:42

Na papieri v šlágri kola sa stretli prvé s druhým mužstvom. Od začiatku ale udávali tempo Suché dresy a už po prvej časti hry vyhrávali rozdielom dvoch gólov, keď presne trafil dvoma gólmi R. Drábik. V nervóznom začiatku druhej časti hry dostal osobný trest hráč Podzávozu Kučák. Suché dresy hneď v úvode zvyšovali svoj náskok keď najskôr Izák a v štvrtej minúte v presilovke Holešinský prekonali Mravca v bráne Podzávozu. Podzávoz po týchto dvoch góloch ožil a do konca tretiny dokázal znížiť na rozdiel dvoch gólov. Pekným gólom do siete Jurgu prekonal Martin Mravec. V jedenástej minúte znížil Jaroš. Výsledkom 4:2 v prospech Suchých dresov sa skončila druhá časť hry. Tá tretia priniesla päť gólov a z toho štyri skončili v bráne Podzávozu. Suché dresy postupne ovládli hru a Podzávoz dosť priskoro rezignoval. V zápase o prvé miesto napokon Suché dresy zdolali Podzávoz v pomere 8:3.

Vytvorené: 05.06.2011 | Autor: fki | Čitateľov: 1465