Výsledky 12. kola KHL

Výsledky 12. kola KHLV nedeľu 8.5.2011 pokračovala Kysucká hokejbalová liga zápasmi 12. kola. Výsledky :

Výsledky KHL :

nedeľa 8.5.2011

12. kolo :

Krásno Sparrows - Hbc Podzávoz 5:4 (1:2, 2:2, 1:1)
Body: Balák (Pagáč, Snoha), Šustek (Snoha), Magát, Pagáč (Šustek), Kasaj (Magát) - Mart. Mravec (Baculák), Fírek, Fírek (Baculák), Urbaník (Fírek)

Zostavy mužstiev :

Krásno Sparrows:
Nevedel - Magát, Balák, Kuric, Čimbora, Podolák, Pagáč, Červeník, Snoha, Kasaj, Čarada, Šustek, Kanis

Hbc Podzávoz: Marián Mravec - Baculák, Urbaník, Jaroš, Firek, Čech, Mart. Mravec, Homola, Jurga

Pomer striel - 25:27

V prvom šlágri kola sa stretli minuloroční finalisti Krásno a Podzávoz. Po prvej časti hry bolo skóre 2:1 pre Podzávoz, keď sa presadil najskôr Martin Mravec a druhý gól pripísali Fírekovi, keď si obránca Krásna vsietil vlastný gól. Za Krásno znižoval na 1:2 Balák. V druhej tretine padli štyri góly - dva do siete Podzávozu a dva do siete Krásna. Do tretej tretiny nastúpil Podzávoz s jedno gólovým vedením. V siedmej minúte sa začínalo ale opäť od začiatku pretože nová posila Krásna Pagáč vyrovnal na 4:4. O tri minúty sa Krásnu podarilo otočiť skóre zápasu vo svoj prospech keď strelou od modrej čiary dával na 5:4 Kasaj. Podzávoz sa potom snažil ešte z výsledkom niečo urobiť no Krásno sa napokon dokázalo ubrániť a ustrážiť si výsledok 5:4.

Caribic Okružná - Suché dresy 3:7
(2:0, 1:2, 0:5)
Body: Kubica (Plaštiak), Staškovan, Kubica (Plaštiak) - R. Drábik, R. Drábik (Fonš), Šmelka, Petrák (Fonš), R. Drábik (Časnocha), Časnocha (Šmelka), R. Drábik (S. Drábik)

Zostavy mužstiev:

Caribic Okružná: Bodor - Stančík, Rucek, Z. Mravec, P. Mravec, Ujházi, Kubica, Staškovan, Plaštiak, Mundier

Suché dresy: Jurga - Papík, Izák, S. Drábik, Fonš, Boháč, R. Drábik, Petrák, Časnocha, Kandrik, Šmelka

Pomer striel - 22:36

V druhom zápase začal lepšie Caribic keď po prvej tretine viedol už 2:0 gólmi Kubicu a Staškovana. V druhej časti hry pridal ešte jeden gól Kubica, no Suché dresy kontrovali dvoma gólmi Drábika. V poslednej tretine už mali jasne navrch hráči Suchých dresov keď postupne pridali ešte 5 gólov. Dosť im v  tom pomohli aj hráči Caribicu, ktorí v tejto časti hry hrali veľmi slabo. Suché dresy si tak pripísali víťazstvom 7:3 ďalšie body do tabuľky.

Bistro pod Lipou - Hbk Raková 3:4 SN (2:2,1:0,0:1)
Body: Prívara (Herman, Bazger), Ďuriš (Prívara), Prívara (Arendárik) - Jašurek, Časnocha (Zajac), Jašurek (Papík), Papík

Hbk Bistro pod Lipou: Romančák - Ďuriš, Prívara, Bazger, Herman, Arendárik, Kulla

Hbk Raková: Skotnický - Tlelka, Novotný, Zajac, Jašurek, Papík, Kyzek, Kurej, Časnocha

Pomer striel
- 20:35

Bistru, ktoré v sezóne ešte nebodovalo, sa podarila pretrhnúť poriadne dlhá séria bez bodu. Po snaživom výkone „uchmatlo“ prvý bodík Rakovej, ktorá sa na jar herne veľmi trápi. Tá mala takmer počas celého stretnutia navrch, lenže spálila obrovské množstvo šancí. Bistro podnikalo nebezpečné brejky a pri troche šťastia sa jeho hráči mohli tešiť z víťazstva. O osude stretnutia rozhodli až nájazdy. V nich mala viac šťastia Raková a tešila sa z „vydretého“ víťazstva.
Vytvorené: 08.05.2011 | Autor: fki | Čitateľov: 1521