O zápase rozhodli naše chyby

O zápase rozhodli naše chybyV sobotu 21.2.2009 odohrala Čadca svoj prvý domáci zápas v tomto roku. Počasie sa našťastie umúdrilo a tak organizátori po troch dňoch zápasenia so snehom, aj zásluhou Mesta Čadca pripravili plochu na zápas.
Hbk Čadca - Hbk Skalica 2:4
(1:1, 1:2, 0:1)
Góly Čadca : Konderla 2

Zostava Čadca: Smolka (Bodor) - Konvička, Izák, Kandrík, Řiman, Cieslar, Beleš, Riman, Sobol, Fonš, Konderla, Drábik, Kormanec, Tréner : J. Chovančík.

Celý zápas sa niesol v znamení veľmi dobrej hry oboch tímov. V prvej tretine sa zaskvel viacerými zásahmi domáci Lukáš Smolka. V polovici tretiny Čadca pri oslabení o dvoch hráčov dokázala skórovať Tomášom Konderlom. Súper však odpovedal pohotovo a po prvej tretine bol stav vyrovnaný 1:1. Niekoľko minút po začiatku druhej tretiny opäť poslal domácich do vedenia. Z tohto sa opäť neradovali dlho a Skalica dokázala opäť vyrovnať hru. V závere druhej tretiny prišla chyba Čadce v obrane a súper prvýkrát v zápase viedol 3:2. V poslednej tretine padol už len jeden gól a to do brány Čadce. Vo veľmi dobrom zápase teda Čadca podľahla súperovi 2:4. Nasledujúci víkend (sobota 28.2.2009 od 13.00 hod) Čadca opäť na domácej pôde hostí posledné Lozorno. Všetkých fanúšikov hokejbalu pozývame na toto stretnutie.