O pohár KHÚ - Memoriál S. Jurgu 2022

Už v sobotu, 19. 2. 2022 sa začne hrať O pohár KHÚ - Memoriál S. Jurgu! Mestská športová hala Čadca privíta účastníkov 13. ročníka od 12:30 h  Prinášame rozpis a dôležité informácie.

Hrací čas počas celého turnaja je 2 x 15 minút hrubý čas, formát 4+1. Prestávka max. 5 minút. Prosíme o striktné dodržiavanie začiatku zápasov. Hrá sa podľa pravidiel Zimnej ligy KHÚ a aktuálnych pravidiel SHbÚ. Systém turnaja je každý s každým. Do play-off postupujú všetci štyria účastníci kde sa hrá 1-4, 2-3. Bodovanie je 2 body výhra, 1 bod remíza, 0 bodov prehra. O poradí v tabuľke rozhoduje: 1. počet bodov, 2. vzájomný zápas, 3. počet strelených gólov, 4. počet obrdržaných gólov, 5. lós. Štartovné na mužstvo: 70 Euro (10 hráčov), každý ďalší hráč 5 Euro. Štartovné je splatné najneskôr do začiatku prvého zápasu mužstva na turnaji. Každý účastník preberá zodpovednosť za svoj štart podľa platných nariadení.