O pohár primátora mesta Čadca 2020 - ROZPIS

21. rončík O pohár primátora mesta Čadca môže začať. Poznáme rozlosovanie skupín, rozpis aj dôležité podrobnosti k pravidlám turnaja. Vzhľadom k termínu a podmienkam je niekoľko noviniek. Neprehliadnite a dobre sa zabavte!

ROZPIS TURNAJA

POHÁR PRIMÁTORA MESTA ČADCA 2020

SOBOTA 19. 9. 2020

SKUPINA A:Hbc Skalité, HBK Kysucké Nové Mesto, Hbk Victors Podbrezová, Funky Monkeys Liptovský Mikuláš.

SKUPINA B: Dream team, HBK Čadca, Hbk Medokýš Martin, DCA Stars Dubnica nad Váhom.

18:40 h Vyhodnotenie turnaja

Výhra 2 body, remíza 1 bod, prehra 0 bodov.

Hrací čas počas celého turnaja je 2 x 13 minút hrubý čas. Čas sa zastavuje len ak loptička opustí hraciu plochu, alebo po vsietenom góle. Rozhodca bude vhadzovať bully najneskôr 10 sekúnd po vsietenom góle, alebo keď loptička opustí hraciu plochu.

Formát 5+1. Prestávka max. 4 minúty pred zápasom alebo po prvom polčase. Prosíme o striktné dodržiavanie začiatku zápasov.

Prvý a druhý tím zo skupiny postupujú do semifinále turnaja. Tretí zo skupiny si zahrajú o umiestnenie.

Zápas v základnej časti sa môže skončiť aj remízou. Zápas v semifinále, o 3. miesto a finále sa musí skončiť víťazstvom jedného tímu. Po prípadnej remíze, nastupujú samostatné nájazdy. Každé mužstvo po tri (3).

0 postupe rozhoduje: 1. Počet bodov, 2. Vzájomný zápas, 3. Skóre, 4. Počet vsietených gólov, 5. lós.

Partneri podujatia: Mesto Čadca, Kysucká hokejbalová únia, Pekárne Vilija, Ovocie a zelenina Bukov, Tesco.

Vedúci mužstiev zašlú podpísanú súpisku organizátorovi najneskôr 24 hodín pred začiatkom turnaja. Počas turnaja sa hráči nesmú dopisovať

Možná úprava pravidiel turnaja vyhradená organizátorom.