Juraj Belica na tróne strelcov KHL!

Juraj Belica na tróne strelcov KHL! Na úvod upršaného dňa sme videli derby dvoch veľkých rivalov, keď zápas vrcholil až päť minút pred koncom... Druhý majstrovský duel mal charakter exhibičného vystúpenia. Pod siedmimi gólmi čnel jediný podpis. Krásno sa usídlilo na čele tabuľky aj vďaka kontumačnej výhre..

Kysucká hokejbalová liga pokračovala štvrtým kolom. Upršaný povrch ihriska sťažoval podmienky pre plynulý priebeh hry, s čím sa dnes vysporiadalo len niekoľko strelcov. Prvý duel bol napínavý od začiatku až do konca. Dream team a Suché dresy bojovali o každú loptičku, ktorej sa do siete veru nechcelo. Rozuzlenie prišlo v 40. minúte po spolupráci Vlado Najdek – Matej Čuboň, ktorá priniesla prvú gólovú radosť. Tretí do partie, kto sa dokázal v derby zápase presadiť bol Miro Miko, aby uzavrel skóre na 2:0 pre obhajcu titulu..

Druhý zápas sa odvíjal v réžií predátorov z Kysuckého Nového mesta. Gólovo sa najviac darilo Jurajovi Belicovi. Dobre stavaný forward sa blysol siedmimi gólmi a zasadol na trón ligových strelcov KHL. Gólovo mu sekundoval aj František Janáčik (1), Michal Palarec (4) či Peter Macúš (1). Kysucké Nové Mesto si pripísalo prvú výhru v ročníku.

KYSUCKÁ HOKEJBALOVÁ LIGA

Nedeľa, 8. 10. 2017

KHK Suché dresy – Dream team Svrčinovec 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Gól (asistencie): 39:25 Matej Čuboň (Vladimír Najdek), 43:27 Miroslav Miko.
Strely: 12/20. Vylúčenia na 2 min.: 5/1. Presilové hry a oslabenia: 0/0.
Brankár: Jakub Grochal (20/2/90 %) – Daniel Kupka (12/0/100 %).
Hráči zápasu: Jakub Grochal – Miroslav Miko.

HBK KNKM Predátors – HBC Slovan Skalité 13:0 (5:0, 2:0, 6:0)

Gól (asistencie): 04:28 Juraj Belica, 05:50 Juraj Belica (Andrej Bugáň), 06:47 Juraj Belica (M. Mečiak), 08:33 Juraj Belica (Andrej Bugáň), 13:44 Juraj Belica, 23:51 František Janáčik (Peter Macúš), 24:57 Michal Palarec (Andrej Bugáň), 33:28 Michal Palarec (Andrej Bugáň), 35:06 Michal Palarec (T. Mičian), 37:10 Juraj Belica, 38:25 Michal Palarec (Andrej Bugáň), 39:27 Peter Macúš (Michal Palarec), 43:22 Juraj Belica.
Strely: 42/12. Vylúčenia na 2 min.: 1/0.presilové hry a oslabenia: 0/0.
Brankári: Ondrej Švaňa (100%) – Patrik Stenchlák (30/7/76,66 %), Kristián Špilák (12/6/50 %).
Hráči zápasu: Juraj Belica, Andrej Bugáň. KHU

HBK Drucker Čadca – Krásno Sparrows 0:5 – kontumačne