ROZPIS a PRAVIDLÁ Turnaja

ROZPIS a PRAVIDLÁ Turnaja Halový hokejbalový turnaj O pohár Kysuckej hokejbalovej únie - Memoriál Stanislava Jurgu 2017 sa nezadržateľne blíži. Časujte formu a pripravujte výstroj, od úvodu pôjde o body! Prinášame základné pravidlá, rozpis, kompletné rozlosovanie a pozvánku na historickú udalosť. (Foto: Archív KHÚ)

Historický moment sa udeje v nedeľu na pravé poludnie, kedy oficiálne predstavíme novú trofej Kysuckej hokejbalovej ligy - POHÁR MAJSTROV KHL. Veríme, že si nájdete čas a obzriete našu výstavku významných trofejí o ktoré sa na Kysuciach hráva, plus dresov, v ktorých boli vybojované tituly majstrov KHL. Taktiež budeme spomínať na Stanislava Jurgu prostredníctvom upomienkových predmetov, jeho výstroje a fotografií.

Základné informácie
Turnaj sa odohrá podľa aktuálnych pravidiel SHbÚ 2016, upravené na podmienky športovej haly (minimálny kontakt pri mantinely, prísnejšie posudzovanie bránenia v hre, rolovanie upravené, dva vyššie tresty = stop ďalší zápas...)

Systém hry 4 + 1. Minimálny počet hráčov na zápas 5 + 1..
Hrací čas v skupinách bude 2 x 8 min čistý čas (tresty 1, 3, 5, OK, TH). Hrací čas semifinále, O. 3. miesto a finále je 2 x 10 min čistý čas.

Každé mužstvo musí byť pripravené aspoň 5 minút pred začiatkom svojho zápasu. Je to dôkaz vyspelosti a príspevok k správnemu priebehu turnaja. Ďakujeme vážime si to.

Do štvrťfinále postupujú prvé štyri mužstvá zo skupiny. Pavúkový spôsob (1. - 4., 2. - 3.,...) určí štvrťfinalistov.

Bodovanie turnaja v skupine: Víťazstvo 2 body, remíza 1 bod, prehra 0 bodov O pozícií v tabuľke rozhoduje: 1. body, 2. vzájomný zápas, 3. skóre, 4. počet strelených gólov, 5. lós.
Ak skončí zápas o umiestnenie remízou, na rad prídu tri nájazdy. Ak skončí FINÁLE remízou, na rade je 5 minútové predĺženie. Ak nerozhodne ZLATÝ GÓL, rozhodnú nájazdy (minimálne tri).

Doplnenie, prípadná zmena pravidiel vyhradená.

O POHÁR KHÚ - MEMORIÁL S. JURGU 2017

ROZPIS

Sobota 21. 1. 2017

Skupina A: Hbc Čadca Podzávoz, Empire Okružná, KHK Suché dresy, Hbk Drucker Horelica, Hbk KNM Predators, The Smurfs Bytča