Vyh?adávanie

Mediálni partneri


 

Oficiálna stránka SHbÚ

ROZPIS a PRAVIDLÁ Turnaja

ROZPIS a PRAVIDLÁ Turnaja Halový hokejbalový turnaj O pohár Kysuckej hokejbalovej únie - Memoriál Stanislava Jurgu 2017 sa nezadržate?ne blíži. ?asujte formu a pripravujte výstroj, od úvodu pôjde o body! Prinášame základné pravidlá, rozpis, kompletné rozlosovanie a pozvánku na historickú udalos?. (Foto: Archív KHÚ)

Historický moment sa udeje v nede?u na pravé poludnie, kedy oficiálne predstavíme novú trofej Kysuckej hokejbalovej ligy - POHÁR MAJSTROV KHL. Veríme, že si nájdete ?as a obzriete našu výstavku významných trofejí o ktoré sa na Kysuciach hráva, plus dresov, v ktorých boli vybojované tituly majstrov KHL. Taktiež budeme spomína? na Stanislava Jurgu prostredníctvom upomienkových predmetov, jeho výstroje a fotografií.

Základné informácie
Turnaj sa odohrá pod?a aktuálnych pravidiel SHbÚ 2016, upravené na podmienky športovej haly (minimálny kontakt pri mantinely, prísnejšie posudzovanie bránenia v hre, rolovanie upravené, dva vyššie tresty = stop ?alší zápas...)

Systém hry 4 + 1. Minimálny po?et hrá?ov na zápas 5 + 1..
Hrací ?as v skupinách bude 2 x 8 min ?istý ?as (tresty 1, 3, 5, OK, TH). Hrací ?as semifinále, O. 3. miesto a finále je 2 x 10 min ?istý ?as.

Každé mužstvo musí by? pripravené aspo? 5 minút pred za?iatkom svojho zápasu. Je to dôkaz vyspelosti a príspevok k správnemu priebehu turnaja. ?akujeme vážime si to.

Do štvr?finále postupujú prvé štyri mužstvá zo skupiny. Pavúkový spôsob (1. - 4., 2. - 3.,...) ur?í štvr?finalistov.

Bodovanie turnaja v skupine: Ví?azstvo 2 body, remíza 1 bod, prehra 0 bodov O pozícií v tabu?ke rozhoduje: 1. body, 2. vzájomný zápas, 3. skóre, 4. po?et strelených gólov, 5. lós.
Ak skon?í zápas o umiestnenie remízou, na rad prídu tri nájazdy. Ak skon?í FINÁLE remízou, na rade je 5 minútové pred?ženie. Ak nerozhodne ZLATÝ GÓL, rozhodnú nájazdy (minimálne tri).

Doplnenie, prípadná zmena pravidiel vyhradená.


O POHÁR KHÚ - MEMORIÁL S. JURGU 2017

ROZPIS


Sobota 21. 1. 2017

Skupina A: Hbc ?adca Podzávoz, Empire Okružná, KHK Suché dresy, Hbk Drucker Horelica, Hbk KNM Predators, The Smurfs Byt?a

08.00 h Hbk Drucker Horelica – The Smurfs Byt?a
08.30 h Hbk KNM Predators – KHK Suché dresy
09.00 h Empire Okružná – Hbc ?adca Podzávoz
09.30 h Hbk Drucker Horelica – KHK Suché dresy
10.00 h Hbc ?adca Podzávoz – The Smurfs Byt?a
10.30 h Hbk KNM Predators – Empire Okružná
11.00 h Hbk Drucker Horelica – Hbc ?adca Podzávoz
11.30 h KHK Suché dresy – The Smurfs Byt?a
12.00 h Empire Okružná – Hbk Drucker Horelica
12.30 h Hbk KNM Predators – Hbc ?adca Podzávoz
13.00 h KHK Suché dresy – Empire Okružná

Skupina B:
HBK FYSH Skalité, DCA Stars Dubnica nad Váhom, Krásno Sparrows, Dream team, HBK Kysucké Nové Mesto, Žilina..

13.30 h Hbk Fysh Skalité – DCA Stars Dubnica nad Váhom
14.00 h Žilina – Hbk Kysucké Nové Mesto
14.30 h Dream team – Krásno Sparrows
15.00 h DCA Stars Dubnica nad Váhom – Hbk Kysucké Nové Mesto
15.30 h Hbk Fysh Skalité – Dream team
16.00 h Žilina – Krásno Sparrows
16.30 h Hbk Kysucké Nové Mesto – Dream team
17.00 h DCA Stars Dubnica nad Váhom – Žilina
17.30 h Hbk Fysh Skalité – Krásno Sparrows
18.00 h Dream team – Žilina
18.30 h Hbk Kysucké Nové Mesto – Hbk Fysh Skalité
19.00 h Koniec prvého hracieho d?a

Nede?a, 22. 1. 2017

08.00 h DCA Stars Dubnica nad Váhom – Krásno Sparrows
08.30 h Hbk KNM Predators – The Smurfs Byt?a
09.00 h Hbk Fysh Skalité – Žilina
09.30 h Hbk Kysucké Nové Mesto – Krásno Sparrows
10.00 h KHK Suché dresy – Hbc ?adca Podzávoz
10.30 h The Smurfs Byt?a – Empire Okružná
11.00 h Dream team – DCA Stars Dubnica nad Váhom
11.30 h Hbk Drucker Horelica – Hbk KNM Predators

12.00 h Oficiálne uvedenie novej trofeje Kysuckej hokejbalovej ligy: POHÁR MAJSTROV KHL  a sprievodné fotenie zástupcov majstrovských klubov v dobových dresoch s trofejou.

ŠTVR?FINÁLE

12.30 h 1. Štvr?finále: 4. Sk A – Ví?az Sk B
13.00 h 2. Štvr?finále: 3. Sk A – 2.sk B
13.30 h 3. Štvr?finále: 2. Sk A – 3. Sk B
14.00 h 4. Štvr?finále: Ví?az sk. A – 4. sk B
14.30 h o 7. Miesto Porazení štvr?finále 1 a 2
15.00 h o 5. Miesto Porazení štvr?finále 3 a 4

SEMIFINÁLE
15.30 h 1. Semifinále: Ví?az štvr?finále ?. 1. – ví?az štvr?finále ?. 3
16.15 h 2. Semifinále: Ví?az štvr?finále ?. 2. - ví?az štvr?finále ?. 4

O 3. MIESTO
17.00 h Porazení semifinalisti

FINÁLE
17.40 h Ví?az semifinále ?. 1. - ví?az semifinále ?. 2

VYHODNOTENIE TURNAJA
18.40 h Dekorovanie najlepších jednotlivcov a mužstiev

Partneri podujatia: Bukov, Vilija, nMedia, Mesto ?adca, Bison, Anton Duník, Kysucký šport, Kysucký ve?erník, My Kysucké Noviny, Kysuce, Ktv, Sportvin.sk..


KYSUCKÁ HOKEJBALOVÁ ÚNIA

Fotogaléria k článku :

dsc4388-kopie.jpg
dsc4405-kopie-1.jpg
dsc4410-kopie.jpg
dsc4487-kopie.jpg
dsc4413-kopie.jpg
dsc4721-kopie.jpg
dsc4725-kopie.jpg
dsc4692-kopie.jpg
dsc4714-kopie.jpg
dsc4563-kopie.jpg
podzavoz.jpg
dsc3520-kopie.jpg
dsc3567-kopie.jpg
dsc3943-kopie__1.jpg
dsc3643-kopie.jpg
dsc3520-kopie__1.jpg
dsc3567-kopie__1.jpg
dsc3590-kopie__1.jpg
dsc3643-kopie__1.jpg
dsc3682-kopie.jpg
dsc3684-kopie.jpg
dsc3691-kopie.jpg
dsc3943-kopie.jpg
dsc4060-kopie.jpg
dsc4079-kopie.jpg
dsc4099-kopie.jpg
dsc4166-kopie.jpg
dsc4403-kopie.jpg

Súvisiace kategórie článkov :

Vytvorené: 18.01.2017 | Čitateµov: 1527

Fotogaléria

Kysucká hokejbalová liga
mmmmm

Partneri